Сурдопедагогика

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогіка дефектологія
Сурдопедагогика
Опис:
В учебнике представлены современные системы обучения и воспитания детей с нарушениями слуха, изложены общие теоретические основы развивающего личностно ориентированного образования лиц с нарушениями слуха, дидактика специального образования глухих и слабослышащих детей, описаны современные образовательные тенденции в обучении детей с проблемами слуха.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Компроміс на досудовому слідстві. Криміналістичний аспект Маруся. Інститутка Конотопська відьма Сучасна криптографія. Основні поняття Енеїда Пиши, малюй, стирай. Загадаєчки-змивайки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.