Сурдопедагогика

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогіка дефектологія
Сурдопедагогика
Опис:
В учебнике представлены современные системы обучения и воспитания детей с нарушениями слуха, изложены общие теоретические основы развивающего личностно ориентированного образования лиц с нарушениями слуха, дидактика специального образования глухих и слабослышащих детей, описаны современные образовательные тенденции в обучении детей с проблемами слуха.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Застосування компромісів при вирішенні конфліктів під час досудового розслідування Англійська лексика. Інтенсивний курс поповнення словникового запасу Охорона праці в галузі. Навчальний посібник Скарбниця українських народних премудростей НПК кодексу України про адміністративні правопорушення. Станом на 15.01.2017 р. Земельний кодекс України. Науково-практичний коментар. Станом на 15.01.2017

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.