Свята Божественна Літургія у розумінні мирянина

/ Паперові книги
релігії світу християнство. біблія православ'я
Свята Божественна Літургія у розумінні мирянина
Опис:
Упродовж більш як 70-літнього панування радянського безбожництва, руйнування храмів і святинь, переслідування і нищення священнослужителів і віруючих у більшовицьких концентраційних таборах, більше, ніж у трьох поколіннях нашого народу викорінювалась людська мораль, віра в Бога, а натомість володарювали злодійство, партійна корупція, брехня і всяка несправедливість.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Боги і народи. Етносоціальний вимір. Курс релігієзнавства Рідні свята в Колі Сварожому. Сценарії виховних заходів Іоанн Павло ІІ. Його святість і подорож Його святості в Україну 7 днів творіння Каїн та Авель Варта віри лише любов

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.