Світова історія ХХ століття. Енциклопедичний словник

/ Паперові книги
історія світова історія
Світова історія ХХ століття. Енциклопедичний словник
Опис:
У Словнику стисло висвітлено головні політичні та суспільні події світової історії XX ст., вміщено відомості про основні міжнародні організації та інституції, а також представлено короткі довідкові матеріали про політиків, громадських і релігійних діячів, діячів культури, які вплинули на історію людства у новітні часи.

Доступні формати:

папір

читайте також:

История мира История царя Пирра Эпирского Византийская армия в конце VI века по "Стратегикону" императора Маврикия История крестовых походов Расцвет и крах Османской империи. Женщины у власти Козаки і посполиті. Міська спільнота Полтави другої половини XVIII ст.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.