Тайм-менеджмент

бізнес, гроші, економіка
Тайм-менеджмент
Опис:

То, как вы управляете своим временем, определяет, будет ли ваша карьера или бизнес успешны или нет. Взаимосвязь простая: лучше управляете временем – больше успеваете, а значит, и добиваетесь большего.

Книга предназначена для тех, кто хочет стать организованнее и продуктивнее.

На русском языке публикуется впервые.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Передові країни. В очікуванні нового "економічного дива" Сучасний менеджмент у питаннях і відповідях: Навчальний посібник. За лаштунками імперії Мюльє. Справжня історія сімейного клану, що створив мережу гіпермаркетів "Ашан" Валютні війни. Витоки наступної світової кризи Свобода і далі. Шлях української жінки до нового життя в Америці Біржова діяльність

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.