Тайна скарабея. Наместница Ра

художня література проза. жанри і течії історична проза
Тайна скарабея. Наместница Ра
Опис:

«Тайна скарабея»

Захватывающий роман о Египте увлечет вас в путешествие во времена великого Рамзеса и прекрасной Бент-Анат. За предательство Рамзес задушил любимую жену и сбросил ее с храма Абу-Симбел. Но почему имя возлюбленной высечено на скарабее? Что таит в себе эта загадка?

«Наместница Ра»

Хатшепсут была красива, умна и жестока. На пути к власти она не останавливалась ни перед чем: была готова стать женой брата, простить измену, погубить соперницу. Она стала первой женщиной-фараоном, но проклятие драгоценного перстня — подарка царя далекой страны Пунт — обрушилось на нее, как ураган...

Доступні формати:

TXT RTF PDF FB2 EPUB

читайте також:

Етюди про звичаї Київські бомби Небесна гармонія Тінь сови Сніданок на снігу Ностальгія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.