The Ancestor's Tale

/ Паперові книги
наука і техніка біологічні науки теоретична біологія. загальна біологія. біоритми теорія еволюції
The Ancestor's Tale
Опис:
One of the most brilliant scientists of our age gives us his definitive work: a synthesis of his comprehensive vision of life. THE ANCESTOR'S TALE is a pilgrimage back through time; a journey on which we meet up with fellow pilgrims as we and they converge on our common ancestors.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Лісовими стежками Львівщини Рідкісні та зникаючі рослини Тернопільщини з Червоної книги України Міста, селища та села Київщини Колтюбінг в нафтогазовидобуванні Металічні і неметалічні корисні копалини України. У 2 томах. Том 1. Металічні корисні копалини Технологія і техніка буріння

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.