The Art of Being

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
The Art of Being
Опис:
How can we realize and actualize love, reason, and meaningful, productive work? Fromm here offers an Art of Well-Being, a way of living based on authentic self-awareness that comes only through honest self-analysis. He warns of the pitfalls of our attaining enlightenment without effort, or believing that life can be livedwithout pain.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Notre Dam D'Ukraine. Українка в конфлікті міфологій В поисках Парижа, или Вечное возвращение Ділова українська мова. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Українська мова за професійним спрямуванням. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Гей, колись була розкіш-воля Скарбниця української народної мудрості

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.