Технологія і техніка буріння

/ Паперові книги
наука і техніка
Технологія і техніка буріння
Опис:
Книга призначена для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальностями «Буріння свердловин», «Технологія і техніка розвідки й розробки родовищ корисних копалин», «Технологія геологічної розвідки», «Гірнича справа» і для фахівців за всіма напрямками підготовки і перепідготовки гірничих інженерів, інженерів-буровиків.

Доступні формати:

папір

читайте також:

В интернете кто-то неправ! Научные исследования спорных вопросов Encyclopedia Pathologica: Модицина Музыкальный строй Козаки і посполиті. Міська спільнота Полтави другої половини XVIII ст. Атлас анатомии человека. Все органы человеческого тела Корабли. От Второй мировой войны до современности. Сравнение и сопоставление

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.