Теорія і практика використання відеозапису у кримінальному провадженні України. Монографія

/ Паперові книги
право. юриспруденція криміналістика. кримінологія. судова експертиза
Теорія і практика використання відеозапису у кримінальному провадженні України. Монографія
Опис:
У монографії, з урахуванням положень вітчизняного та міжнародного законодавства, аналізу теорії і практики використання відеозапису, запропоновані для вирішення ряд завдань, що мають значення для кримінального провадження та процесуальної науки.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Доступ до публічної інформації. Практичний посібник Алгоритм дій нотаріуса при проведенні державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, державна реєстрація на який заявлена вперше Кримінальний кодекс України Конституційно-правові основи захисту прав дитини в Україні Підприємство побутових послуг. Приймаємо працівників правильно Подарочный фотоальбом "Прокуратура України" (racconto bronzo) (+ подставка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.