Теорія ймовірностей. Математична статистика. Шпаргалка для студента №9

/ Паперові книги
наука і техніка навчальна література. педагогіка математика студентам і аспірантам обчислювальна математика. Чисельні методи підстави математики. теорія чисел. математична логіка теорія ймовірностей і математична статистика
Теорія ймовірностей. Математична статистика. Шпаргалка для студента №9
Опис:
Колосальний обсяг систематизованих знань представлений у даному виданні в найлаконічнішій формі. Найзручніший формат для студента, якому треба терміново освіжити в пам'яті підзабуту тему!

Доступні формати:

папір

читайте також:

Німецька по 20 хвилин щодня  (+ аудіо-СD) Французька 20 хвилин щодня (+ аудіо СD) Англійська мова для перекладачів та філологів. Для першого курсу Англійська мова для перекладачів та філологів. Для другого курсу Вступ до перекладознавства. Англійська і українська мови Переклад англомовної економічної літератури. Економіка США.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.