Теория обучения иностранным языкам (лингводидактические основы)

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогіка методика викладання
Теория обучения иностранным языкам (лингводидактические основы)
Опис:
В пособии рассматриваются проблемы теории обучения иностранным языкам (лингводидактические основы преподавания) в условиях общеобразовательной и высшей школы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Троє у човні Аудіо ГДР: Готові домашні роботи + пояснення до розв’язань + аудіоконспекти. 10 клас. У 2 т. Т. 1 Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш. Інтелектуальна гра для дітей та дорослих Художники українського авангарду. Інтелектуальна гра для дітей та дорослих English for Professional Use: Denistry = Англійська мова за професійним спрямуванням. Стоматологія Occupational Health and Safety for Healthcare Workers: Навчальний посібник для мед. ВНЗ ІV р.а.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.