Теплі історії до шоколаду

/ Паперові книги
художня література Українська література сучасна проза розповіді. короткі історії книги форуму видавців 2016
Теплі історії до шоколаду
Опис:
Надихнути, втішити, додати солоду й радості. Ця книжка – збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Обмірювання світу Кохання в стилі бароко та інші любовні історії Біла голубка Кордови В. Свідзінський. Поезiї Вільям Шекспір. Iсторичнi хронiки Нескінченна історія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.