Территория успешной женщины. Рабочая тетрадь

вивчення мов світу підручники, посібники
Территория успешной женщины. Рабочая тетрадь
Опис:

Рабочая тетрадь является рекомендуемым приложением к волшебному тренинговому курсу для женщин. Курс «Территория успешных женщин» — это стартовая площадка, на которой начинается твой эмоциональный и энергетический взлёт. Ты увидишь новые возможности и откроешь новые перспективы, как это было у других женщин. Этот системный курс поможет тебе обрести внутреннюю гармонию и почувствовать вкус жизни.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Він та Вона. Граматика кохання / He and She. Grammar of Love Німецько-український словник в малюнках для дошкільнят Німецько-український, українсько-німецький словник. 6000 слів та виразів Французько-український, українсько-французький словник. 6000 слів і виразів Новий українсько-англійський юридичний словник. Близько 50 000 термінів / New Ukrainian-English Law Dictionary Сучасний іспансько-український українсько-іспанський словник. 42 000 слів і виразів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.