Толковая Библия. Ветхий завет. В 7 томах. Том. 1. Пятикнижие. Исторические книги

/ Паперові книги
релігії світу християнство. біблія біблія. книги священного писання Старого й Нового Завіту біблія. євангелія. тексти
Толковая Библия. Ветхий завет. В 7 томах. Том. 1. Пятикнижие. Исторические книги
Опис:
I том уникального семитомного издания включает в себя толкования на Пятикнижие и Исторические книги. За всю историю «Толковую Библию» Лопухина издавали лишь 4 раза: в 1914 году (библиографическая редкость), в 1988 году (плохое репринтное издание), а также в конце 90-х и начале 2000-х годов (перенабор с огромным количеством ошибок старого издания и нового набора).

Доступні формати:

папір

читайте також:

Свята Божественна Літургія у розумінні мирянина Словник Нового Завіту Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 1 Духовенство Перемиської Єпархії та Апостольської Адміністрації Лемківщиниї. том 2 Ранні Отці Церкви: Антологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.