Toп-100 программ для iPhone

/ Паперові книги
комп'ютерна література апаратне забезпечення. модернізація і ремонт персональні комп'ютери портативні пристрої. смартфони та планшети графіка і дизайн 2d графіка інші графічні пакети iphone
Toп-100 программ для iPhone
Опис:
Книга поможет вам сориентироваться в многообразии программного обеспечения для смартфона Аррle iPhone. Авторы книги постарались из многих тысяч кандидатов отобрать самые яркие, творческие, при этом максимально полезные приложения.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Android для пользователя. Полезные программы и советы C/C++. Процедурное программирование 1С:Предприятие 8.3. Бухгалтерия предприятия Самоучитель Joomla! Python. Карманный справочник SQL для "чайников"

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.