+ тот, кто считает

/ Паперові книги
художня література
+ тот, кто считает
Опис:
Жизнь преуспевающего бизнесмена - насыщенная и напряженная, но достаточно однообразная, к тому же полна стрессов. Чтобы встряхнуться и вдохнуть свежего воздуха приключений полной грудью, стоит рискнуть и окунуться с головой в какую-нибудь безумную авантюру, например, броситься на поиск исчезнувших фамильных драгоценностей или похороненных в пещерах кладов, а попутно распутать сложны переплетения древнего генеалогического древа.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Друге життя Брі Таннер Білий карлик, чорний карлик Вiдверта книга. Життя та поезії Ольги Колесниченко Думи мої, думи мої... Чарівник Земномор'я. У 4 книгах. Книга 1 Камуфляж в помаді. Безсмертя в місті N

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.