Транспорт. Большая энциклопедия

/ Паперові книги
дитяча література машини, поїзди, літаки. техніка пізнавальна література історія для дітей наука
Транспорт. Большая энциклопедия
Опис:
Что вас ждет под обложкой: В новой книге "Транспорт. Большая энциклопедия" вы найдете более 600 детальных реалистичных иллюстраций различного вида транспорта, а в специальной рубрике "Знаешь ли ты?" вы совместно с ребенком узнаете полезную и увлекательную информацию.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ілюзіонологія Усі дивовижні пригоди в лісовій школі (комплект із 4 книг + розклад занять) Ілюстрований атлас географічних відкриттів. Карти, цифри, факти, гіпотези, порівняння Велика хрестоматія для читання в дитячому садку Пірати та їхні скарби Енциклопедія для дітей. Том 18. Людина. Частина 1. Походження і природа людини. Як працює тіло

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.