Транспортне право України

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам право. юридичні науки
Транспортне право України
Опис:
Транспорт – важнейшая составляющая современного бизнеса, производства, да и современного мира в целом. Взаимоотношения между потребителями транспортных услуг, перевозчиками и органами, регулирующими их деятельность, сложны и разнообразны, поэтому решение неизбежно возникающих спорных ситуаций зачастую требует привлечения высококвалифицированных юристов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Маленькі Дикуни Біологія. Зошит для лабораторних і практичних робіт та оперативного тематичного контролю знань. 10 клас Біологія. Зошит для лабораторних робіт та оперативного тематичного тестового контролю знань. 8 клас Самовчитель німецької мови Психологічні справи. Підручник з англійської мови для студентів напряму підготовки "Психологія" Фразеологія: знакові величини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.