Три суті надії (збірка)

/ художня
поезія
Три суті надії (збірка)
Опис:
Євген Юрійович Титикайло народився 30 липня 1937 року в Бориславі в родині робітника нафтових копалень. Із 1941 по 1952 р. жив на Волині, рятуючись від голоду та матеріальних нестатків. Після повернення до Борислава закінчив Дрогобицький педінститут ім. Івана Франка (факультет української мови та літератури), працював журналістом у міськгазеті "Нафтовик Борислава" та в студентській багатотиражній газеті педінституту в Дрогобичі, а поміж тим – землекопом, робітником взуттєвої фабрики, техніком комунальної служби.

Член Спілки письменників України. Друкувався в багатьох газетах та журналах України, а також за рубежем (Польща, США). Видав три книжки поезій – "Крайка", "Тривожні громи", "Пролог".

"Три суті надії" – книжка, до якої увійшло все краще з поетичного доробку автора.

Доступні формати:

DOC

читайте також:

Безмежнеє поле. Українська поезія у переспіві німецькою мовою Ірини Качанюк-Спех Безмежнеє поле. Українська поезія у переспіві німецькою мовою Ірини Качанюк-Спех Безмежнеє поле. Українська поезія у переспіві німецькою мовою Ірини Качанюк-Спех Безмежнеє поле. Українська поезія у переспіві німецькою мовою Ірини Качанюк-Спех Безмежнеє поле. Українська поезія у переспіві німецькою мовою Ірини Качанюк-Спех Бензин

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.