Целебные мази, компрессы, растирания

здоров'я. фітнес. правильне харчування дієта. схуднення здорове харчування
Целебные мази, компрессы, растирания
Опис:

Биологически активные вещества при внешнем способе воздействия на организм проникают через кожу и усваиваются гораздо быстрее и лучше, чем в виде принимаемых внутрь настоев. При некоторых заболеваниях это оказывается более эффективным методом лечения. Способы приготовления мазей, растираний и компрессов просты и понятны, продукты для их приготовления доступны, а положительный эффект на организм – неизмерим.

Применяйте с пользой и будьте здоровы!

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Актуальна гінекологія: від лікаря до пацієнта Гімнастика та активний спосіб життя в період вагітності Відновлення жінки після вагітності та пологів Цукровий діабет Офтальмологія. Підручник Народна медицина і магія українців

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.