Тварини. Визначник для учнів початкових класів

/ Паперові книги
дитяча література тварини і рослини
Тварини. Визначник для учнів початкових класів
Опис:
Визначник містить відомості про понад 370 видів тварин, поширених на території України. Довідковий матеріал про особливості тілобудови, розвитку та способу життя безхребетних, земноводних, плазунів, риб, птахів і ссавців згруповано у сім розділів за ареолами їх існування: «Тварини міст і сіл», «Тварини лісу», «Тварини луків», «Тварини прісних водойм», «Морські тварини».

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вождь  червоношкірих Завжди разом Таємне Королівство. Книга 2. Долина єдинорогів Таємне Королівство. Книга 1. Заворожений палац Таємне Королівство. Книга 3. Острів-хмара Таємне Королівство. Книга 4. Русалчин риф

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.