Ты генеральный - что теперь?

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка менеджмент. лідерство самоменеджмент. зроби себе сам кар'єра. навички та компетенції
Ты генеральный - что теперь?
Опис:
Добиться успеха нелегко. Удержаться на вершине - еще труднее. Как эффектно разрабатывать бизнес-стратегию? Как обратить себе на пользу самые трудные ситуации? Как вести диалог с коллегами, подчиненными и конкурентами? Прочитайте международный бестселлер Томаса Неффа и Джеймса Ситрина, последуйте их советам - и успешная карьера Вам обеспечена!

Доступні формати:

папір

читайте також:

Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує Удосконалення механізму інноваційного розвитку суб'єктів національної економіки України Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва Безпека держави. Економічна. Соціальна. Релігійно-духовна Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці Від мрії до дії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.