У пазурах вампіра. Блок II-й: По відродженні

/ художня
роман
У пазурах вампіра. Блок II-й:  По відродженні
Опис:
Андрій Химко – автор уже виданих історичної трилогії про славетного кошового Війська Запорізького Івана Сірка «Засвіти», «Між орлами і півмісяцем», «Під Савур-могилою» («Радянський письменник», 1990, «Український письменник», 1992, 1993), епічної поеми-легенди про наших давніх пращурів «Анти» («Відлуння-Плюс», 2002), автобіографічної трилогії про становлення українського патріота всупереч радянській владі «У пазурах вампіра», I-й блок якої «Шляхами до прийднів», що побачив світ у 2008-му, охоплює період від ліквідації Чигиринської і Холодноярської республік через суцільну колективізацію і моторошний Голодомор (не лише в Україні а й на Кубані до повного згортання українізації і до необмеженого сталінського терору.

Пропонований ІІ-й блок «По відродженні» познайомить читача не лише з відомими літераторами Гомоном, Лебеденком, Недолею, Осьмачком та Чигирином чи акторами театру Гірняком та Добровольською, а й із метрами української поезії Малишком та Рильським (як із близько сотнею їх сучасників не тільки у столиці чи рідному місті а і в Ізюмі чи Воронежі під Харковом чи Полтавою), не лише з мирним життям черкаських виправної школи-колонії для малолітніх чи курортоуправління «Соснівка», а й із воєнними поневіряннями головного героя – на фінському фронті і при відступі Червоної армії в 1941-му аж до Дніпропетровська.

У №2 часопису «Холодний Яр» за 2008-й у серії «Незабутні» були надруковані вибрані поезії Андрія Химка, а взагалі їх – кілька збірок («Інтими», «Ключі й кличі», «Реліквії», перекладів «З чужого поля»), які ще чекають на видання…

Доступні формати:

FB2

читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.