У світі вишивки та бісероплетіння

/ Паперові книги
хобі та дозвілля рукоділля і творчість суспільство. держава. філософія бісероплетіння мистецтво. культура. Світлина вишивка антропологія етнографія. етнологія. традиції. свята. ритуали інші види мистецтва
У світі вишивки та бісероплетіння
Опис:
Вишивка – це живучість українського народу, його душа. Перед вами – один із спалахів цієї душі. В книзі представлені зразки вишивок та ґерданів знаної майстрині декоративно-прикладного мистецтва та народного майстра України – Олександри Федишин.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ювелірні прикраси своїми руками Маєчка Декупаж. 15 майстер-класів У світі вишивки та бісероплетіння Бісерні прикраси Карпатського краю Навіщо потрібні чоловіки?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.