Учимся рисовать животных

/ Паперові книги
хобі та дозвілля рукоділля і творчість Образотворче мистецтво малювання і живопис для початківців мистецтво. культура. Світлина основи малювання і живопису тварини. комахи. птиці
Учимся рисовать животных
Опис:
Ваш рисунок больше напоминает карикатурно-плоского Бобика из мультфильма, чем живую, теплую и пушистую собаку? А любимый попугай на портрете выглядит как старая елочная игрушка из раскрашенного картона? Не беда! Перед вами подробный учебник, на страницах которого Ли Хэммонд рассказывает и показывает, как правильно рисовать представителей фауны нашей планеты.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ювелірні прикраси своїми руками Маєчка Декупаж. 15 майстер-класів У світі вишивки та бісероплетіння Бісерні прикраси Карпатського краю Навіщо потрібні чоловіки?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.