Учитесь рисовать перспективу

/ Паперові книги
хобі та дозвілля рукоділля і творчість Образотворче мистецтво малювання і живопис для початківців мистецтво. культура. Світлина основи малювання і живопису
Учитесь рисовать перспективу
Опис:
Книга знакомит с перспективой в изобразительном искусстве и содержит инструкции по ее выстраиванию и использованию при создании иллюзорного пространства в рисунках.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Івано-Франківськ на давній поштівці / Iwano-Frankiwsk auf alten Postkarten Проектування технологічних процесів швейного підприємства Процеси виготовлення легкого плечового одягу Екстремальні лабіринти Розумашки. Вікторина для маленьких інтелектуалів Хай міцніє нитка роду!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.