Україна. 101 видатна постать

/ Паперові книги
Україна біографії і мемуари історичні діячі
Україна. 101 видатна постать
Опис:
Наша енциклопедія познайомить читачів із видатними особистостями, котрі являють собою славу України. Талановиті державні діячі, полководці, мислителі й науковці, поети й художники залишили слід в історії, науці або культурі, зробили вагомий внесок у загальну духовну скарбницю нашої країни й усього людства.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Україна і світ. У 10 томах. Том 5. Книга 2. Славетні міста "Будьмо собою!" Життя і заповіт патріарха Йосифа Сліпого (Не)історичні миті. Нариси про минулі сто років Дністер. Туристичний путівник. У 2 томах. Том 2. Від гирла Збруча до Чорного моря Діячі України. Альбом Шляхта Уманщини в імперську добу (кінець XVIII- перша половина ХІХ ст.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.