Україна. Усе, що варто побачити

/ Паперові книги
подорожі Україна
Україна. Усе, що варто побачити
Опис:
Книга познайомить із найяскравішими та найцікавішими пам'ятками України. У кожному регіоні країни є свої туристичні принади: на заході – старовинні замки та палаци; на сході – панські садиби й архітектура модерну; у центральній частині – давні монастирі й місця бойової слави; у Криму – дива природи і таємниці давніх міст.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Домашний электрик Курс чудес для Марса и Венеры Веселый день рождения для детей Самые оригинальные вечеринки для большой компании Унiверсальна енциклопедiя сучасної господарочки Малая механизация для вашего хозяйства

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.