Україна. Усе, що варто побачити

/ Паперові книги
подорожі Україна
Україна. Усе, що варто побачити
Опис:
Книга познайомить із найяскравішими та найцікавішими пам'ятками України. У кожному регіоні країни є свої туристичні принади: на заході – старовинні замки та палаци; на сході – панські садиби й архітектура модерну; у центральній частині – давні монастирі й місця бойової слави; у Криму – дива природи і таємниці давніх міст.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Булава і серце Дорогоцiнна енциклопедія українського застiлля Кумедний світ бісеру Унiверсальна енциклопедiя сучасної господарочки Дорогоцiнна енциклопедiя нареченої Кімнатні рослини. Енциклопедичний довідник-порадник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.