Українська Державність

/ історична
праця
Українська Державність
Опис:
Велику книгу прийшло ся-б написати про погубні для України наслідки її союзу з Московщиною. Але така книга тепер була-б дуже на часї; вона показала-б найнепоправнїйшому прихильникови Федерації з Московщиною, що думати про таку Федерацію значить свідомо гнати живий національний орґанїзі українського народу в могилу. А щоб український народ не піднїс ся з такої могили, пильнував би сього вже не царь, не московські лїберали, але увесь московський народ.

Відень: З Друкарні Адольфа Гольґавзена у Відні, 1918. - 152 с.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.