Українська Державність

/ історична
праця
Українська Державність
Опис:
Велику книгу прийшло ся-б написати про погубні для України наслідки її союзу з Московщиною. Але така книга тепер була-б дуже на часї; вона показала-б найнепоправнїйшому прихильникови Федерації з Московщиною, що думати про таку Федерацію значить свідомо гнати живий національний орґанїзі українського народу в могилу. А щоб український народ не піднїс ся з такої могили, пильнував би сього вже не царь, не московські лїберали, але увесь московський народ.

Відень: З Друкарні Адольфа Гольґавзена у Відні, 1918. - 152 с.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.