Українська культура. Свята. Традиції. Обряди / Ukrainian Culture. Festivals. Traditions. Customs

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія антропологія етнографія. етнологія. традиції. свята. ритуали книги форуму видавців 2016 нехудожня література
Українська культура. Свята. Традиції. Обряди / Ukrainian Culture. Festivals. Traditions. Customs
Опис:
Ця книга - незабутня мандрівка шляхами української народної культури! Захопливі статті, яскраві фото, стародавні документи й легенди - усе це зачаровує та надихає на пізнання традицій та звичаїв наших предків.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Просторінь Шевченкового слова Народна культура українців: Життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 2. Молодь. Молодість. Молодіжна субкультура Геополітика та політична географія Історія української літератури ХХ сторіччя та методика її викладання Влада та уява. Студії з питань політики та літератури Англійська за кермом. Інтенсивний аудіокурс (+ 4 CD-ROM)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.