Українська мова. Активізація мовленневої діяльності молодших школярів. 1-2 класи

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам учителям розвиток мови, логопедія
Українська мова. Активізація мовленневої діяльності молодших школярів. 1-2 класи
Опис:
У навчально-методичному посібнику подаються матеріали на допомогу студентам ВНЗ спеціальності «Початкове навчання» та практикуючим учителям з питань методики опрацювання звуків української мови та активізації мовленнєвої діяльності школярів 1-2 класів за методикою роботи над одним словом із використанням інноваційних методів навчання.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Логистика. Интегрированная цепь поставок New Headway Intermediate. Teacher's Book Oxford English for Careers: Tourism 1. Student's Book Solutions Advanced. Teacher's Book Vitamine 2 Deutsch als Fremdsprache. Padagogische Konzepte fur einen ganzheitlichen

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.