Українська мова. Вивчення дзвінких та глухих приголосних у початковій школі. 2-4 класи

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам Українська мова
Українська мова. Вивчення дзвінких та глухих приголосних у початковій школі. 2-4 класи
Опис:
Матеріали посібника представлені для практичного використання в навчально-виховному процесі з учнями 2-4 класів за вимогами програми МОНМС.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Людвіґу Прехитрому - ура-ура-ура! Біологія. Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Українська мова. Збірник тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 Довідник школяра. Українська мова. Довідник Англійська мова. Комплексне видання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 Українська література. Комплексна підготовка до ЗНО. Поглиблений та базовий рівні

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.