Українська вишивка. Золота колекція. Випуск № 9. Голубий

/ Паперові книги
хобі та дозвілля рукоділля і творчість вишивка
Українська вишивка. Золота колекція. Випуск № 9. Голубий
Опис:
Безмежний, як вересневе небо, і глибокий, наче хвилі бурхливого океану; по вінця насичений ніжністю польових дзвіночків, і вишукано-елегантний, як королівський топаз… Усі ці слова - про особливий і неповторний голубий колір, що приховує в собі таємниці сущого, недосяжні, як небесна блакить… Дев'ята книга з серії "Золота колекція.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Розпрягайте, хлопці, коні На городі довіряємо природі. Чудовий результат без клопоту й витрат! Таємничий світ ляльки-мотанки Поетика дитячого екслібриса Айстри. Біологічні особливості. Вирощування. Використання. Сорти Найповніший самовчитель з вишивання. Хрест. Гладь. Гобеленова. Ажурна. Мережка

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.