Українські адвокати

/ Паперові книги
історія і теорія права біографії і мемуари право. юриспруденція вчені медичної, юридичної та соціальних наук історія держави і права України юристи
Українські адвокати
Опис:
Книга присвячена дослідженню життя й діяльності двадцяти семи українських адвокатів – державних, громадських, політичних та культурно-освітніх діячів кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дослідження державної політики: цикли та підсистеми політики Мала енциклопедія господарського права Цивільне право в України. Загальна частина Податкове регулювання соціального розвитку. Світовий досвід та тенденції в Україні Теорія кваліфікації злочинів Цивільне право (в схемах)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.