Українські народні казки. Книга 39. Казки Чернігівщини

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам література
Українські народні казки. Книга 39. Казки Чернігівщини
Опис:
Пропоноване видання є тридцять дев'ятою книгою унікальної 40-томної серії україн ських народних казок, збиранню, впорядкуванню та літературному опрацюванню яких упорядник присвятив понад 35 років.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ділова англійська мова. Завдання для самостійної роботи з англійської мови за професійним спрямуванням Огляд історії США Історія України. Всесвітня історія. 10 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Історія України. Всесвітня історія. 7 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Professional Basics / Речі першої професійної необхідності 100 експрес-уроків української

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.