Українське ділове мовлення. Фахове і нефахове спілкування

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам викладачам вузів бізнес, гроші, економіка управління персоналом. кар'єра діловодство. офіс-менеджмент
Українське ділове мовлення. Фахове і нефахове спілкування
Опис:
Культура речи – это важная грань человеческой личности. Особенно важна она для тех, кто связывает свои профессиональные чаяния с какой-либо работой, где общение является неотъемлемой частью обязанностей.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Пригоди Цибуліно Основи журналістики Основи педагогіки вищої школи Транснаціональні корпорації. Особливості інвестиційної діяльності Економічний аналіз торговельної діяльності Фінансовий менеджмент для магістрів і не тільки (+ CD-ROM)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.