Укротитель Медузы горгоны

/ Паперові книги
художня література жіноча проза жіночий детектив детектив. трилер. бойовик детектив іронічний детектив жінка-детектив
Укротитель Медузы горгоны
Опис:
Зачем только Роман Звягин, владелец косметического концерна "Бак", согласился стать спонсором захудалого театра? Теперь визажисту Степаниде Козловой приходится гримировать местных актрис и превращать престарелую приму в юную Джульетту! А во время спектакля случилось нечто по-настоящему ужасное - кто-то поджег микроавтобус, где хранились костюмы! В огне погибла Фаина - уборщица, мечтавшая блистать на сцене.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Пісня льоду й полум'я. Книга 4. Бенкет круків Тобі Лолнесс. У 2 книгах. Книга 1. На волосину від загибелі Нічні купання в серпні Поезія, натхненна жінкою Мозаїка метафор - сюжети і характери Різдвяний карнавал поезій

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.