Улюблені рецепти страв для мікрохвильової печі

/ Паперові книги
кулінарія. їжа та напої кухонна техніка кулінарія за інгредієнтами страви з домашньої птиці
Улюблені рецепти страв для мікрохвильової печі
Опис:
Если вы приобрели микроволновую печь, значит, ваши главные кулинарные шедевры – еще впереди. Ведь современная техника в сочетании с новейшими кулинарными технологиями поистине способны превратить ежедневный ужин после работы в праздник роскошного вкуса.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Улюблені рецепти страв для мікрохвильової печі Святковий стіл без проблем. Готуємо смачно і швидко в мікрохвильовій печі Смачні, корисні низькокалорійні страви в мікрохвильовій печі Закарпатська народна цілюща кулінарія Салати. Улюблені рецепти свiтової кухнi Дорогоцiнна енциклопедія українського застiлля

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.