Упражнения для тренировки навыков умножения и деления

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам навчання рахунку. основи математики
Упражнения для тренировки навыков умножения и деления
Опис:
Предлагаемая вашему вниманию пропись, предназначена для детей дошкольного и младшего школьного возраста. В тетради содержится большое количество математических примеров на деление и умножение в пределах сотни, которые помогут сформировать начальные вычислительные навыки, а в дальнейшем помогут довести навык выполнения арифметических действий с числами до автоматизма.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Організація обліку Виконавча влада в Україні. Організаційно-правові засади Фінансові системи зарубіжних країн Аналіз та планування проектів Економіка підприємств та міжнародних компаній Методологія соціально-економічного дослідження

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.