Усі граматичні вправи з французької мови. Початковий рівень

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам іноземні мови французька
Усі граматичні вправи з французької мови. Початковий рівень
Опис:
Пособие "Все грамматические упражнения" серии "Французский язык начальный уровень» предназначен для работы учащихся 1-4 классов школ, где французский язык является первым иностранным, и для учащихся 5-7 классов в школах, где она преподается как второй иностранный.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія України. Всесвітня історія. 10 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Історія України. Всесвітня історія. 7 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Professional Basics / Речі першої професійної необхідності 100 експрес-уроків української Ділова англійська мова. Книга для викладача Ділова англійська мова

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.