Усі тексти для читання English

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка англійська мова школярам і абітурієнтам іноземні мови
Усі тексти для читання English
Опис:
Книга «Все тексты для чтения» содержит истории, сказки и рассказы, которые отличаются стилистическим разнообразием, небольшим объемом, доступностью и четкостью строения, интересным содержанием и надлежащим лексико-грамматическим оформлением.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія філософії України Український месіанізм Вікно у світ. Книжка для позакласного читання в 4 класі Чарівне слово. Книжка для позакласного читання у 2 класі Козацька порохівниця. Амуніція вояків відкриває свої секрети Світова література. Посібник-хрестоматія для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів (за програмою 2012 р.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.