Услышь родителей своих

/ Паперові книги
психологія і взаємини сімейні взаємини
Услышь родителей своих
Опис:
Как общаться со своими родителями, когда Вам за двадцать пять? Как общаться со своими детьми, когда им за двадцать пять? Непростые вопросы! Но мы вместе поищем и обязательно найдём на них ответы! И поможет нам в этих поисках новая книга Елены Тарариной, талантливого писателя и психолога, потому что она: о поиске душевного покоя; о внутренних опорах, осознав которые, Вы навсегда обретёте мир.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Красива і Розумна Жіночна & спортивна Як насолоджуватися своїм життям і отримувати задоволення від роботи Вікова та педагогічна психологія Психофізіологія діяльності Як здобувати друзів і впливати на людей

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.