В огороде доверяемся природе. Отличный результат без хлопот и затрат!

/ Паперові книги
хобі та дозвілля сад, город, квіти. ландшафтний дизайн
В огороде доверяемся природе. Отличный результат без хлопот и затрат!
Опис:
Труд на огороде без жертв и подвигов. Понятные пояснения ко всем методам и приемам. 100% успеха при минимальных затратах! Автор развенчивает мифы о работе на земле и учит получать вкусный и полезный урожай без перекопки, прополки, окучивания, с минимумом физических и материальных затрат.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Повна енциклопедія сексу Міжнародний менеджмент З Києва до Качанівки через Ніжин. Путівник для грибарів Іграшковий дивосвіт. Основи моделювання м'якої іграшки Технологія виробництва молока і яловичини. Практикум Поштові марки України. Каталог поштових марок 1850–2009 років, які мали обіг на теренах України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.