Ваш ребенок - неформал. Родителям о молодежных субкультурах

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків виховання і педагогіка. психологія для батьків
Ваш ребенок - неформал. Родителям о молодежных субкультурах
Опис:
Книга открывает незнакомый большинству взрослых мир молодежных субкультур. Автор рассматривает причины их по явления, описывает историю возникновения неформальных движений в СССР, приводит и опровергает самые распростра ненные стереотипные представления о неформалах, объясняет родителям особенности наиболее массовых движений (готов, рэперов, эмо, металлистов и др.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Підбери наліпки за розміром. На городі Підбери наліпки за розміром. На лузі Лідер у мені Свобода від  виховання Українсько-англійська абетка Посіпаки. Колекція наклейок

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.