Важка промисловість Сходу і Півдня України під час Першої світової війни

/ історична
праця
Опис:
У дисертаційному дослідженні на основі аналізу широкого кола джерел, значна частина з яких уперше вводиться до наукового обігу, висвітлено економічну діяльність підприємств важкої промисловості Сходу і Півдня України в роки Першої світової війни. Визначено вплив заходів, спрямованих на мілітаризацію промисловості та посилення державного регулювання економіки на роботу підприємств важкої індустрії в умовах ведення бойових дій. Висвітлено значення антиурядових виступів, страйків, запровадження робітничого контролю для організації роботи промисловості. Досліджено вплив руйнування економічних зв’язків на організацію виробництва, його фінансування та збут готової продукції. На основі застосування біхевіористичного аналізу висвітлено зусилля правлячих верств із модернізації транспортної системи, коригування інфляційних процесів, регулювання енергетичного ринку, а також зайнятості на підприємствах важкої промисловості Сходу і Півдня України.

Ключові слова: Перша світова війна, Схід і Південь України, важка промисловість, мілітаризація, державне регулювання, економіка, гірничо-видобувні підприємства, металургія, машинобудування, суднобудування.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

З мого духа печаттю. У 25-ліття боротьби ОУН Міжнародні зв'язки Київської Русі Місія Бандери Місцеві формування німецької армії та поліції у Райхскомісаріаті «Україна» (1941–1944 роки) Місця історичного розселення польської людності в Україні в кінці ХІХ-ХХ ст. Міф про шість мільйонів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.