Вчуся розв’язувати задачі. 2 клас

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам математика
Вчуся розв’язувати задачі. 2 клас
Опис:
Посібник допоможе учням 2-го класу навчитися розв’язувати задачі з математики, передбачені програмою початкової школи. Виконуючи завдання, дитина навчається розв’язувати задачі в різні способи: за допомогою короткого запису, за малюнком, з побудовою схеми — і поступово закріплює алгоритм розв’язування задач.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Аудіо ГДР. Усі готові домашні роботи. 10 клас. 1 том (+ CD-ROM) Сучасний орфографічний словник української мови. 60 000 слів Микола Зеров. Вибрані твори Котигорошко та інші українські народні казки Пані Метелиця та інші казки Світ цікавої казки. 101 казка народів світу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.