Видатні постаті козацької доби

/ Паперові книги
Україна біографії і мемуари історичні діячі
Видатні постаті козацької доби
Опис:
Козацька доба – сліпуче яскрава епоха нашої історії, героїчна, жорстка, безмірно романтична епоха, коли нестямні пристрасті миттєво рятували або руйнували цілі держави, коли карколомні пригоди були звичною нормою буття, коли честь вважалася набагато ціннішою за життя, котре постійно балансувало на межі буття й небуття, а вчинки говорили за себе набагато красномовніше за будь-які, навіть найкрасивіші слова.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Переяславська рада Дем'ян Многогрішний Князі Острозькі Отаман Iван Сiрко Безгетьмання та останнiй гетьман УкраЇни Кирило Розумовський

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.