Відлуння золотого віку. Антологія пізньої латинської поезії

/ Паперові книги
художня література поезія любовна. лірична стародавня Греція. рим. середньовіччя середньовіччя древній Рим
Відлуння золотого віку. Антологія пізньої латинської поезії
Опис:
«Відлуння золотого віку» - перша в українській перекладній літературі антологія пізньої латинської поезії. Духовний простір збірки охоплює майже тисячоліття: від «срібного віку» (Cенека, Петроній, Марціал) і пізньолатинської доби (Авсоній, Клавдіан, Рутілій Намаціан та ін.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Іван Франко. Поезії Хатідже Турхан. Книга 1. Ковилі вітри не страшні Хроніки Амбера. У 10 книгах. Книга 5. Двори Хаосу Антуан де Сент-Екзюпері. Твори в 4 томах. Том 4. Поштовий на південь. Нічний політ. Планета людей. Військовий льотчик. Маленький принц Про море мені розкажи Новорічні дзвони. Цвіркун домашнього вогнища

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.