Великие битвы

/ Паперові книги
дитяча література історія історія для дітей військова історія
Великие битвы
Опис:
Эта книга о битвах, изменивших ход мировой истории. Почему Марк Антоний был разбит Цезарем? Как был разрушен Иерусалимский Храм? Повлиял ли насморк Наполеона на ход битвы при Ватерлоо? Что такое «верденская мясорубка»? Как советские войска взяли в плен огромную армию Паулюса? Эти и другие вопросы не останутся без ответа.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Котяча облога. Пацюча фортеця Море. Велика енциклопедія "Махаон" Тварини. Визначник для учнів початкових класів Давня історія України. Ілюстрована історія України в художньо-історичних образах. Хрестоматія Томасіна Зброя, мікроби і харч. Витоки нерівностей між народами

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.