ВелоКиївщина. 25 кращих маршрутів

/ Паперові книги
подорожі Україна
ВелоКиївщина. 25 кращих маршрутів
Опис:
В путеводителе «ВелоКиевщина» вы найдете: - 25 веломаршрутов, проложенных по интересным уголкам Киева и области.- Маршруты разной сложности – от семейных велопутешествий с ребенком, до более сложных велотуров, рассчитанных на опытных велотуристов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сучасна енциклопедія лазень Моїй рідненькій Бал казкових героїв. Збірник сценаріїв новорічних свят для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку Щоб свято було завжди святом. Практичні поради господарям і гостям Сучасна енциклопедія декоративно-прикладного мистецтва Цікаві розвивальні і рухливі ігри для всієї родини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.